Saturday, November 18, 2017

Kot królewski


Kot królewski
Format: 37 x 37 x 2,5 (max. wys. 43,5 cm)
Media: stara deska, akryl.




Lis Potoczkowy


Format: 53,5 x 20 x 2,5
Media: stara deska, akryl




Thursday, November 16, 2017

Wilk



Jedna z postaci z książki Marty Guśniowskiej "A niech to gęś kopnie" z moimi ilustracjami od wydawnictwa Tashka.
Pan Wilk.

Wednesday, November 15, 2017

Kot Filmowiec


Format: 24,5 x 33 cm
Media: sklejka, karty starej encyklopedii, akryl.



Winny Królik Potoczkowy


Format: 24,5 x 33 cm.
Media: sklejka, karty starej encyklopedji, akryl.
Praca dostępna / Available





Tuesday, November 7, 2017

Monday, November 6, 2017

Sunday, November 5, 2017

InkTober2017


#7SHY


Bestia


Format: 50 x 70 cm
Media: akryl na płótnie.
Praca dostępna / Available







Friday, November 3, 2017

Thursday, November 2, 2017

Thief of toys


Format: 50 x 70 cm
Media: akryl na płótnie
Praca dostępna / Available









Wednesday, November 1, 2017

Kolorowanka


Mój ostatni #InkTober2017 w kolorze.

Tuesday, October 31, 2017

InkTober2017 The end!


#31MASK

Kapelusznik


Format: 50 x 70 cm
Media: akryl na płótnie
Praca dostępna / Available





Monday, October 30, 2017

Saturday, October 28, 2017

Friday, October 27, 2017